Çarşamba , 21 Ağustos 2019
Anasayfa » KEÇE BLOG » Keçeden Motif ;Perde,Halı…
Keçeden Motif ;Perde,Halı…

Keçeden Motif ;Perde,Halı…

Selammm keçeseverler:)

Nasılsınız.Yeni yeni gelgitlerle başlayan bahar günleriniz nasıl gidiyor?

Günlerden bir gün bilgisayar başında gezinen ben yine keçe ile yapılan değişik ,farklı bir şey gördüm.Belki de kimileriniz bundan çok önce haberdardı. Ama ben henüz yeni fark edebildim.

Modüler keçe diye bir şey bulduklarım.Araştırmalarım sonucu gördüm ki bu keçe tasarımı dekoratif perde,motifi güçlü bir halı veya bardak altlığı olarak kullanabilirsiniz.Tek yapmanız gereken kullanacağınız alana göre boyutunu ayarlamak.Ve gerçekten çok dekoratif , modern bir görünümü var.Ben gerçekten bayıldım.Nasıl yapıldığı konusunda araştırmaya başladım bile.En kısa zamanda bunun ile ilgili yazımı da sizlerle paylaşacağım.

il_fullxfull.343365550 johanna-richter_floora MIA CULLIN 2 MIA CULLIN 9 picture-121 Placemat1edited timthumb trim-points 1 62d8eeac0ba311e29a8c22000a1c9e37_7 2012_03_20-mchin 024618,81665 fragment-textile-stars-felt

 

 

Hakkında kecekece

Merhabalar ben Fatma, Biraz deli biraz dolu,keçe delisi,keçe ile ilgili bir şeyler yapamaya bayılan,hiç bir şeyi atmayan(her şeyi değerlendirmesini bilen),genellikle etnik müzik dinleyen,gülümsemeyi ve gülümsetmeyi seven,kitap okumayı seven ama bir türlü bunun için fırsat yaratamayan,dans etmeyi,şarkı söylemeyi,gezmeyi,işe yaramayı veee KeçeKeçe blogunu seven biri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*