Çarşamba , 23 Mayıs 2018
Anasayfa » KEÇE BLOG » Keçeden İlginç Tasarımlar
Keçeden İlginç Tasarımlar

Keçeden İlginç Tasarımlar

Keçeden ilginç tasarımları topladım bu defa sizler için

Bu keçe nelere kadir diyecekseniz.Öyle bir şey ki.Mucize gibi istediğiniz şekli verirsiniz ,dilediğiniz şeyi yaparsınız.

O yüzden insanlar çok keyif alır keçe ile uğraşmaktan birazda.Hiç bir şekilde israf edilmez keçe. Orasından burasında kesin bir yerde kullanırsınız arta kalan keçe parçalarını:)

Keçe madem böyle ilginç bir şey bende bu defa keçe ile ilgin neler yapılır diye bir araştırdım internette…

Bu arada keçeye dair google profesörü olma yolundayım sanırım:)Yani keçe ile ilgili bir şey bulmak için aklınıza gelemeyecek yöntemler kelimeler bulup farklı tasarımlar yakalama peşindeyim.

Her şey keçe için!

Nitekim bu gecede iş peşindeydim ve neler buldum neler:) Karar verdim ‘Keçeden ilginç tasarımları’ bir seri yapmak istiyorum.Çünkü benim çok hoşuma gidiyor keçeye dair ilğinç şeyler görmek paylaşmak. Sizlerde bu tasarımları görün,bilin istiyorum.

Neyse ben çok konuştum bırakayımda biraz keçeler konuşsun:)

keçeden ilginç tasarımlar1 keçeden ilginç tasarımlar2 keçeden ilginç tasarımlar3 keçeden ilginç tasarımlar4 keçeden ilginç tasarımlar5 keçeden ilginç tasarımlar6 keçeden ilginç tasarımlar7 keçeden ilginç tasarımlar8 keçeden ilginç tasarımlar9 keçeden ilginç tasarımlar10 keçeden ilginç tasarımlar11 keçeden ilginç tasarımlar12 keçeden ilginç tasarımlar13 keçeden ilginç tasarımlar14 keçeden ilginç tasarımlar15 keçeden ilginç tasarımlar16 keçeden ilginç tasarımlar18 keçeden ilginç tasarımlar19 keçeden ilginç tasarımlar20

 

Hakkında kecekece

Merhabalar ben Fatma, Biraz deli biraz dolu,keçe delisi,keçe ile ilgili bir şeyler yapamaya bayılan,hiç bir şeyi atmayan(her şeyi değerlendirmesini bilen),genellikle etnik müzik dinleyen,gülümsemeyi ve gülümsetmeyi seven,kitap okumayı seven ama bir türlü bunun için fırsat yaratamayan,dans etmeyi,şarkı söylemeyi,gezmeyi,işe yaramayı veee KeçeKeçe blogunu seven biri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*