Çarşamba , 21 Ağustos 2019
Anasayfa » Keçe Workshop » Keçe Workshop!
Keçe Workshop!

Keçe Workshop!

Merhabalar

Nasılsınız? Umarım herkes iyidir.Geçen defa yaptığımız workshop herkesin damağında kalmış.Sizlerin yoğun talebi üzerine tekrarlayalım istedik bu workshopumuzu. Katılamayanlar da gelsin keçeyi daha çok insana sevdirelim diye

İş yoğunluğunuzdan bir süreliğine  uzaklaşıp eğlenip yeni bir iki ufak şey öğrenmek isterseniz sizi bekliyor olacağız:)kece

Workshopumuzda ıslak keçe ve kuru keçe tekniklerinin temelini öğreneceğiz.

Başlangıç olarak keçe top yapımı, yaptığımız bu keçe topları ne gibi alanlarda kullanabiliriz onu öğreneceğiz.Daha sonra keçe sabunlarımızı yapacağız.

Hem dekoratif olarak banyolarda kullabileceğiniz yada dilerseniz kese olarakra kullanabileceğiz sevimli keçe sabunlar yapacağız birlikte.

Workshopumuz: 22.03.14 cumartesi günü saat 14:30-18:00 arasındadır.

Atölye şefi:Fatma Güden

Katılımcı kontenjanımız: 12kişidir.

 

Daha fazla bilgi ve kayıt için: kecekecemail@gmail.com

ADRES:

İmza Fikir Sanat Derneği

Gülbahar Mah. Avnidiligil Cad. Uysal Sok. Ali Meriç İş Hanı No:1 Şişli/Mecidiyeköy.

Hakkında kecekece

Merhabalar ben Fatma, Biraz deli biraz dolu,keçe delisi,keçe ile ilgili bir şeyler yapamaya bayılan,hiç bir şeyi atmayan(her şeyi değerlendirmesini bilen),genellikle etnik müzik dinleyen,gülümsemeyi ve gülümsetmeyi seven,kitap okumayı seven ama bir türlü bunun için fırsat yaratamayan,dans etmeyi,şarkı söylemeyi,gezmeyi,işe yaramayı veee KeçeKeçe blogunu seven biri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*