Pazar , 22 Eylül 2019
Anasayfa » KEÇE BLOG » Blogger Bazaardayım 15 kasımda
Blogger Bazaardayım 15 kasımda

Blogger Bazaardayım 15 kasımda

Merhabalar,

BLOGGER BAZAAR BEKLEYİŞİ SON BULUYOR!

 

En eğlenceli alışveriş etkinliği Blogger Bazaar’ın yedincisi, 15 Kasım Pazar günü Steigenberger İstanbul Otel’de gerçekleşiyor.

Geçtiğimiz iki sene boyunca altı kez blogger, takipçileri ve markaları buluşturan Blogger Bazaar yeni katılımcılarıyla yoluna devam ediyor. 30 blogger, 15 marka ve çeşitli sponsor markaların katılım göstereceği ikinci el pazarına bu kez, şehrin yeni iş merkezi Maslak’ta yer alan Steigenberger İstanbul ev sahipliği yapıyor.

Girişin ücretsiz ve herkese açık olduğu etkinlikte bir yandan blogger’lar ile tanışıp, bir yandan da etkinlik sponsorlarından Form Beslenme, Woodyland ve ÖdeAl’ın standlarında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

Yer: Steigenberger İstanbul Maslak Hotel

Saat: 12.00-19.00

Girişler Ücretsiz

12208144_538164319692453_84788433_n

 

Hakkında kecekece

Merhabalar ben Fatma, Biraz deli biraz dolu,keçe delisi,keçe ile ilgili bir şeyler yapamaya bayılan,hiç bir şeyi atmayan(her şeyi değerlendirmesini bilen),genellikle etnik müzik dinleyen,gülümsemeyi ve gülümsetmeyi seven,kitap okumayı seven ama bir türlü bunun için fırsat yaratamayan,dans etmeyi,şarkı söylemeyi,gezmeyi,işe yaramayı veee KeçeKeçe blogunu seven biri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*